Kursy tanga argentyńskiego w szkole El Navegador

 

Kurs tanga dla początkujących – grupa A1 lub A2

Kurs przeznaczony dla osób, które nigdy nie zetknęły się z tangiem albo chcą przypomnieć sobie podstawy. Trwa 2 miesiące i obejmuje łącznie 16 lekcji (A1 – 1 miesiąc/8 lekcji; A2 – 1 miesiąc/8 lekcji), które odbywają się 2 razy w tygodniu. Nauczysz się na nim fundamentalnych elementów tanga argentyńskiego, a przede wszystkim: kontaktu w parze (prowadzenia/podążania), techniki chodzenia i obrotów (giro), oraz podstawowych figur (ocho, salida, sandwich, cruz). Po zakończeniu kursu będziesz mógł kontynuować naukę w grupie B – początkujących plus.

 

 

Kurs tanga dla początkujących plus – grupa B

Grupa przeznaczona dla osób, które ukończyły kurs na poziomie początkującym (A). Trwa od 2 do 4 miesięcy i jest kontynuacją podstawowej tematyki. Obejmuje m.in. podwyższenie świadomości własnego ciała – równowagę, balanceo, dysocjację, oraz muzykalność. Nauczysz się na nim nowych elementów, takich jak sacada i bloqueo. Po zakończeniu kursu będziesz mógł kontynuować naukę w grupie C – średniozaawansowanej.

 

 

 

 

 

Kurs tanga dla średniozaawansowanych – grupa C

Kurs przeznaczony dla osób, które mają za sobą minimum 6 miesięcy regularnej nauki tanga (nie mniej niż 2 razy w tygodniu). Obejmuje doskonalenie techniki chodzenia i objęcia, pogłębienie techniki obrotów (giro), oraz zmianę kierunku przy równoczesnym utrzymaniu linii tańca. Otrzymasz również wiedzę o tym, jak obracać się na wspólnej osi czy tańczyć na bardzo ograniczonej przestrzeni. Na zajęciach rozwiniesz swoją muzykalność, dasz początek własnej interpretacji utworów. Poznasz bliskie objęcie.

 

 

 

 

 

 

Kurs tanga dla zaawansowanych – grupa D

Grupa przeznaczona dla osób, które mają za sobą minimum rok regularnej nauki tanga (nie mniej niż 2 razy w tygodniu). Czeka Cię intensywna praca nad świadomością własnego ciała. Będziesz delektować się sztuką bliskiego objęcia, pracować nad elegancją i płynnością ruchu. Zgłębisz technikę dynamicznych obrotów i popracujesz nad muzykalnością.

 

 

 

 

 

 

 

Przyśpieszony kurs tanga od zera

  Jeżeli chcesz spróbować jak smakuje argentyńskie tango i nauczyć się podstaw w zaledwie 1 dzień to zapraszamy Cię na warsztaty wprowadzające, po których będziesz mógł kontynuować naukę w grupach początkujących A1/A2. Na kursie przyśpieszonym zapoznasz się z podstawowymi elementami tanga argentyńskiego, zasadami prowadzenia/podążania, techniką chodzenia.

 

 

 

 

 

 

 

Technika tango solo – open level

Polecamy te lekcje każdemu, kto chce poczuć tango w swoim ciele. Skupimy się na postawie, prawidłowym chodzeniu i obrotach – efektem będzie pełniejsza swoboda i satysfakcja z tańca. To nie będą łatwe zajęcia, ale z każdym kolejnym tygodniem Twój pivot będzie o kilka stopni większy!

Jeśli chcesz uzyskać dobre wyczucie balansu, poczuć się pewniejszym w swoich ruchach i zrozumieć ich mechanikę, te zajęcia są właśnie dla Ciebie. Będziemy pracować nad głębokim i świadomym zrozumieniem ruchu własnego ciała – co jest bezcenne, bez względu na to, czy tańczysz 1 miesiąc, czy 10 lat. Te zajęcia należą do Warsztatów tematycznych. Kiedy odbedzą się kolejne można sprawdzić tutaj .

 

Warsztaty tematyczne

Poza regularnymi zajęciami na różnych poziomach zaawansowania, prowadzimy również warsztaty tematyczne. Tutaj znajdziesz informacje o takich, na które aktualnie prowadzimy zapisy lub planujemy w najbliższej przyszłości.

Dany temat rozpatrujemy głęboko zaczynając od podstaw, a kończymy na złożonych sekwencjach. Głównym celem tych zajęć jest poszerzenie Twojej wiedzy w określonych, wąskich obszarach, które Cię interesują.

Warsztaty tematyczne są dla Ciebie jeżeli…
– masz już pierwsze kroki tanga za sobą,
– jesteś zaawansowanym tancerzem, ale czujesz, że czegoś Ci brakuje,
– chcesz powtórzyć sobie podstawy.

 

 

Lekcje indywidualne

Zapraszamy również do nas na lekcje prywatne, które dają większą możliwość dopasowania zajęć do Twoich indywidualnych potrzeb.

Dostosujemy czas lekcji, tempo nauki i temat, nad którym będziemy pracować.

Dzięki temu będziesz rozwijał się szybciej i osiągniesz bardziej skuteczny efekt.
Jest to również najlepsza metoda na poprawę Twojego tanga w obszarach, które sprawiają Ci szczególną trudność.

Zapraszamy pary, ale możemy również poćwiczyć solo. Jesteśmy otwarci na Twoje pytania.

Więcej informacji znajdziesz tutaj