Zapisy

 Tango ONLINE!  Kontynuujemy naukę 🙂

Lekcje online zorganizujemy tak,  żebyście mogli ćwiczyć solo jak i w parach. Będą to ćwiczenia, figury i sekwencje na ograniczonej przestrzeni, będziecie je mogli ćwiczyć codziennie w domu.

Zajęcia “po kwarantannie” zorganizujemy w dogodnym dla Was terminie, kiedy już epidemia się skończy. Będą do wykorzystania do końca 2020 roku.

Tak czy owak, dopóki mamy studio dopóty będziemy wrzucać dla was tangowe filmiki. Pamiętajcie, że zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji – chwilowo wyłącznie online, jednak w (miejmy nadzieję) już niedalekiej przyszłości – również osobiście.

Bardzo prosimy, abyście nie odcinali się całkowicie od świata i jeżeli macie taką potrzebę/ochotę – kontaktowali się z nami. Email, facebook, telefon – każda opcja jest dobra!


Zajęcia online:Zajęcia po kwarantannie w naszym studio:


Obecnie prowadzimy zapisy do grup:

  • NOWA GRUPA tango od zera – 24  lutego 2020 zapraszamy na zajęcia z tanga dla zupełnie początkujących A1.

Jeżeli jeszcze nie tańczysz tanga, ale już wiesz, że chciałbyś rozpocząć te przygodę – to jest właśnie najlepszy moment! A może chciałbyś przypomnieć sobie podstawy? Zapraszamy!
Kurs będzie obejmował 10 zajęć – spotkamy się 1 raz w tygodniu. Nauczysz się fundamentalnych elementów tanga argentyńskiego, a przede wszystkim: kontaktu w parze (prowadzenia/podążania), techniki chodzenia i obrotów, oraz podstawowych figur. Po zakończeniu kursu będziesz mógł kontynuować naukę w grupie A2.

Start 24 lutego 2020, poniedziałek o 18.15

Cena: Сały kurs z góry 350 zł za 10 lekcji


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku ze zgłoszeniem na kursy. Dane (imię, nazwisko, email, telefon) administrowane są przez “SmArt Agency” z siedzibą w Warszawie (00-373) przy ul.Nowy Swiat 22/4

Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce KURSY TANGA lub WARSZTATY TEMATYCZNE

Zachęcamy również do śledzenia naszej strony na facebooku, gdzie publikujemy wszystkie wydarzenia! Dołącz do nas!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku ze zgłoszeniem na kursy. Dane (imię, nazwisko, email, telefon) administrowane są przez “SmArt Agency” z siedzibą w Warszawie (00-373) przy ul.Nowy Swiat 22/4