Mentalna odtrutka na koronawirusa

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
18 mar

Mentalna odtrutka na koronawirusa

18.03.2020 @ 08:00 - 12.04.2020 @ 17:00

Mentalna odtrutka na koronawirusa – lekcje online

Jako nauczyciele czujemy się odpowiedzialni za naszych uczniów, którzy tak jak wszyscy przeżywają dzisiaj trudne chwile. Wiemy, że większość z Was siedzi teraz zamknięta w swoich czterech ścianach – my nie jesteśmy tutaj wyjątkiem. Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego jaką presję wywołuje nieustanny strumień negatywnych wiadomości oraz niemożność życia tak, jak do tego jesteśmy przyzwyczajeni. W takich chwilach ważne jest czuć wsparcie i wspierać siebie nawzajem. Chcemy służyć pomocą tak tangową jak i emocjonalną.

Dobra wiadomośc jest taka, że mamy odtrutkę mentalną na wirusa – lekcje online!

Niestety koszty wynajmu naszego studio (które jest jednocześnie naszym domem) nie należą do najniższych i niezależnie od koronawirusa musimy znaleźć środki na jego utrzymanie. Dlatego też proponujemy Wam zainteresowanie się poniższymi propozycjami. Wydaje nam się, że to jest najlepszy sposób, żeby z jednej strony móc utrzymać studio w tych trudnych czasach, a jednocześnie zaproponować Wam coś wartościowego w zamian.

Lekcje online zorganizujemy tak,  żebyście mogli ćwiczyć solo jak i w parach. Będą to ćwiczenia, figury i sekwencje na ograniczonej przestrzeni, będziecie je mogli ćwiczyć codziennie w domu.

Zajęcia „po kwarantannie” zorganizujemy w dogodnym dla Was terminie, kiedy już epidemia się skończy. Będą do wykorzystania do końca 2020 roku.

Tak czy owak, dopóki mamy studio dopóty będziemy wrzucać dla was tangowe filmiki. Pamiętajcie, że zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji – chwilowo wyłącznie online, jednak w (miejmy nadzieję) już niedalekiej przyszłości – również osobiście.

Bardzo prosimy, abyście nie odcinali się całkowicie od świata i jeżeli macie taką potrzebę/ochotę – kontaktowali się z nami. Email, facebook, telefon – każda opcja jest dobra!


Zajęcia online:Zajęcia po kwarantannie w naszym studio:


EVENT DETAILS

Date: 18.03.2020 @ 08:00 - 12.04.2020 @ 17:00
Time: 08:00 - 17:00
Venue: El Navegador, tango school
Address: ul. Nowy Świat, 22/4