Teachers

 

 

My, czyli Nazar i Maria, jesteśmy nauczycielami tanga argentyńskiego w Warszawie.

 

Tango, to styl naszego życia. Wszystko jest z nim związane i kręci się dookoła tej pasji – przynosząc nam wiele radości każdego dnia!
Tango, to nie tylko taniec, którego sens tkwi w objęciu – to cała kultura, żywy i dynamiczny świat, otwarty na nowości, ale jednocześnie szanujący tradycję.
Tango, to unikatowy sposób komunikacji, język zmysłów, dzięki któremu można rozmawiać o wszystkim. To również lekkość, radość, harmonia współdziałań, czysta improwizacja, oraz świetny sposób na częste podróże i zawieranie nowych znajomości.
Uczymy tanga argentyńskiego już od 10 lat – czyli od 2008 roku.
Przez cały ten czas, wielokrotnie uczestniczyliśmy w warsztatach oraz lekcjach indywidualnych u najlepszych maestros tanga argentyńskiego, dzięki czemu wypracowaliśmy swoją własną metodę nauczania tego tańca.
Nieustannie doskonalimy swoje umiejętności – jesteśmy przekonani, że rozwój nauczyciela ma kluczowy wpływ na rozwój jego uczniów.

 

Na naszych zajęciach zwracamy szczególną uwagę na mechanikę ruchu ciała, proces współdziałania w parze. Wszystkie lekcje tanga budujemy na przekonaniu, że tańczyć może każdy, trzeba tylko troszeczkę się postarać. Do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie, pomagając mu odkryć swój własny taneczny potencjał. Przekazujemy wiedzę tym, którzy lubią i chcą się rozwijać, oraz kształtować swoje umiejętności.

 

Naszym głównym celem jest nauczanie tanga argentyńskiego w jego naturalnym, socjalnym charakterze. Zależy nam na tym, aby nasi uczniowie swobodnie tańczyli na milongach oraz międzynarodowych festiwalach i maratonach tanga.
W świecie tanga argentyńskiego współpracujemy z różnymi instytucjami kultury, uczelniami, a także firmami. Tańczymy, uczymy oraz organizujemy duże wydarzenia tangowe, między innymi:
– coroczny Tango Maraton de Oro w Krakowie,
– oraz coroczny Tango Maraton El Navegador w Warszawie
Czekamy na spotkanie z Wami.
Nazar y Maria